درباره ما

شرکت مجرب نیرو فعالیتهای خود را با ساخت انواع تابلوهای فشار متوسط ،تابلوهای فشار ضعیف ،تابلوهای MCC،تابلوهای کنترل ،تابلوهای حفاظت ، تابلوهای اندازه گیری ، مارشالینگ و تابلوهای کنترل پروسس آغاز نموده است و در ادامه در نظر دارد با رشد تکنولوژی مصرف و تولید در صنعت تابلو سازی، این شرکت نیز نسبت به توسعه قراردادهای انتقال تکنولوژی و تولید تحت لیسانس  شرکتهای معتبر بین المللی اقدام نماید.همچنين اين شركت عضو رسمي سنديكاي صنعت برق ايران ميباشد.

شرکت مجرب نیرو همگام با تکنولوژی در جهان ،محصولات خودرا بر مبنای استانداردهای بین المللی و ملی تولید مینماید. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته CNC و سیستمهای کنترل کیفیت ، محصولات مرغوب به مشتریان خود عرضه می نماید و در راستای حصول به استاندارد جهانی سری ISO 9000 گام برمی دارد.

طراحی و ساخت پروژه های نیرو رسانی در واحد مهندسی شرکت با استفاده از کامپیوتر و نرم افزار های نوین مهندسی انجام می پذیرد.

این شرکت با در اختیار داشتن گروه مجرب و ورزیده و همچنین نرم افزارهای تخصصی، کلیه مسولیت ها و وظایف در مراحل مختلف یک پروژه اعم از تهیه و بررسی مشخصات فنی ، طراحی ، انتخاب تابلوها و تجهیزات،نقشه های اجراییِ،راه اندازی،تست و نصب تجهیزات را با سپردن تضمین های لازم به عهده میگیرد.

شرکت مجرب نیرو ،با استفاده از نرم افزارهای تخصصی وپرسنل مجرب در زمینه های مختلف از قبیل Setting , Configuration, Test رله های حفاظتی پیشرفته ، قادر است در اجرای پروژه ها، خدمات فنی و مهندسی ارائه نماید

demo-attachment-45-Group-622
demo-attachment-1079-startup
دیدگاه ما

ارائه بهترین زمان ، مناسب ترین کیفیت ، رقابتی ترین قیمت و پیشنهاد استفاده مناسبترین  روش های تولید موجود در کشور وظیفه همکاران ما در بخش فروش است.

ماموریت ما

همگام با تکنولوژی در جهان ،محصولات خودرا بر مبنای استانداردهای بین المللی و ملی تولید مینماید. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته CNC و سیستمهای کنترل کیفیت ، محصولات مرغوب به مشتریان خود عرضه می نماید و در راستای حصول به استاندارد جهانی سری ISO 9000 گام برمی دارد.

ارزش شما

تحقق عینی شعار سال